HAKKIMIZDA

2017 yılında kurulan Okyanus Medical sağlık sektöründe 18 yılı aşkın aşkın tecrübesi  faaliyetlerine devam etmektedir. Hastane ekipmanları konusunda yaptığı çalışmalar ve sektördeki üretim kapasitesi ile markalaşmış ve tecrübesini her geçen gün arttırarak lider konumuna ulaşmıştır. Yurt içi satışlarının yanında yurt dışı satışları da oldukça tatmin edici sonuçlara ulaşmıştır. İstanbul Bayrampaşa ilçesinde 300 metrekare açık 1,500 metrekare kapalı alan üzerinde yeni fabrikasını da inşaa ederek üretimine yeni ufuklar eklemiştir. Dünya kalite normlarının (ISO 9001 / 2008 , ISO 13485 /2003, CE , TSE) Üretiminin her aşamasında eksiksiz uygulayarak devamlı artan bir hizmet kalitesini insan sağlığına sunmuştur. Amacımız ürettiklerimizle insan yaşamı kalitesini arttırmaktır.

Müşteri Memnuniyeti Bizim Başarımızın temelidir. Sizlerin Desteği ile Birlikte Sağlık Sektöründe En İyi Hizmeti Sunmak Dileği İle.

 

Her işin başı sağlık… amacımız ürünlerimizle yaşam kalitesini artırmak.

 

VİZYONUMUZ

Müşteri Memnuniyeti Odaklı, Ekonomik, Kaliteli, Konforlu Hasta Karyolalarını Siz Değerli Muşterilerimize Ulaştırmaktır. İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Bireysel performans kadar ekip performansını da önemser ve destekleriz. Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.

 

Saygılarımızla

Okyanus Medical

 

OKYANUS MEDİCAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞİT.

2019 © Her Hakkı Saklıdır.

DesignByKeslerAjans

OKYANUS MEDİCAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞİT.

2019 © Her Hakkı Saklıdır.

DesignByKeslerAjans